Regulamin serwisu www.fotoplastikoninowroclawia.pl 


1. Regulamin niniejszy określa zasady korzystania z serwisu fotoplastikoninowroclawia.pl, zwanego dalej Serwisem.

2. Administratorem i właścicielem serwisu jest Maciej Jung, ul. Gdańska 77, 62-200 Gniezno.

3. Zawartość Serwisujest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z 4 lutego 1994 roku o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych. Każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu zobowiązana jest do przestrzegania prawa autorskiego. Kopiowanie dozwolone jest jedynie do użytku osobistego.

4. Dopuszcza się korzystanie z treści zamieszczonych w zakładce „Dla mediów” tylko w celach tworzenia informacji promocyjnych. Warunkiem jest każdorazowe podpisanie autorstwa zamieszczonych materiałów zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w Serwisie oraz umieszczenie odnośnika do Serwisu. Autor nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany wprowadzane do udostępnionych materiałów przez osoby z nich korzystające. Zabrania się ich edytowania i zmiany bez pisemnej zgody Administratora.

5. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.